Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hakkımızda

Temelleri 2014 yılında atılan Koyuncu Media Ajansı 2016 yılı itibariyle kurumsallığa kavuşmuştur. İsminin anlamı “Koyuncu Media” olan medya kuruluşumuz, verdiği hizmetlerde de görsellikte mükemmeliyetçiliği benimsemiş, göze hitap etmeyi esas ilke edinmiştir.

Teknik ekibi, saha çalışanları ve Ar-Ge hizmetleriyle 7/24 operasyonlarını sürdüren Koyuncu Media, İstanbul ve çevresindeki kuruluşlara katkı sağlamaktadır. Bir çok sektörde çeşitli hizmetler sağlarken bunun yanında minimum maliyet maksimum performans ölçeğine özen göstermiştir. Bu sayede her kuruluşun kurumsallığa kavuşmasına, medya sektöründe ismini duyurmasına ve diğer firmaların klişelerinden ayrılarak özgünlük oluşturmasına olanak sağlamıştır.

Yaptığımız çalışmalardaki ana tema baş döndürürcesine gelişen ve yaygınlaşan internet ortamında firmanızında isminin tanınmasını sağlamak, markanızın değerini yükseltmek, müşteri portföyünüzü yükseltmek ve sizin hedef kitleye hızlıca ulaşmanıza yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz

Koyuncu Media kullanımının günümüzde yaygınlaşması üzerine bu alanda profesyonelleşmiş kadromuz ile sizlere kolaylık sağlamak için varız.

Doğru kitlelere ulaşmak adına, mevcut markanızdaki içerikleri düzenliyor, dijital pazarlama ile markanızı diğer markalardan bir adım ileriye taşıyoruz. Bu açıdan tüketici talebini dikkate alarak müşteri portföyünüzü genişletiyoruz.

Misyonumuz

Markanızın bilinirliğini arttırmak adına doğru zamanda doğru yerde doğru içerikler paylaşıyoruz. Bu sayede iletişimin yeni gücünü kullanarak firma çalışanlarını ve yöneticilerini stratejiler hakkında bilinçlendiriyoruz.

Takımımız

Ekibimiz, büyük bütçeleri aşıyor.
Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, her zaman.

BAZI GERÇEKLER

374 WEBSİTE SEO

189 PPC KAMPANYALAR

29 695 ÜZERİNDE ANAHTAR SÖZCÜKLER

529 786 ZİYARETÇİLER HER GÜN

Neden Biz?

We offer synergistic online products, social media marketing and dynamic SEO strategies deliverin.
Global erişim
Global erişim Global erişim
En iyi fiyatlar
En iyi fiyatlar En iyi fiyatlar
Büyük Deneyim
Büyük Deneyim Büyük Deneyim
Kolaylık
Kolaylık Kolaylık
Takım Gücü
Takım Gücü Takım Gücü
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.