Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Web Tasarım

Firmanızın web sitesi teknik ekibimiz tarafından isteğe göre özel olarak biçimlendirilir. Sizler için etkileşim oranı yüksek mobil uyumlu web tasarım hizmetleri sunmaktayız. Sizlere web sitesi değil, sizin internette görünen yüzünüzü ürettiğimizi biliyoruz. Markanızı ve kalitenizi müşterilerinize en iyi biçimde yansıtmanızı sağlayacak işinize özel, uygun fiyatlı web tasarım tekliflerimiz için bizi arayın.

İmleme

Günümüzde iletişim herşey demek. Eğer sizde güçlü bir iletişim istiyorsanız sizi Google haritalar ve Swarm başta olmak üzere pek çok değişik alanda görünür kılıyoruz. İmleme çalışmalarımız ile mekanlarınız daha kolay ulaşılabilir durumda olacaklar. Unutmayın size ulaşamayan müşteri sizin müşteriniz değildir.

Facebook & Twitter

Sosyal medya üzerinde yer almak önemli. Facebook ve Twitter şu an dünya üzerindeki en güçlü sosyal medya kanalları. Sizi sosyal medya üzerinde görünür kılmak ve viral reklam çalışmaları ile sizi ileriye taşımak bizim işimiz. Facebook ve Twitter üzerinde yer alırken bize danışın.
İşletmeniz bu mecra aracılığıyla kolayca keşfedilebilir, kampanya ve içerikleriniz geniş kitlelere ulaşabilir.

Instagram

Sosyal medya ağlarınına en geç katılan ama özel yapısı sayesinde çok hızlı biçimde büyüyen Instagram ciddi bir pazarlama kanalı haline gelmiş durumda. Instagram üzerinden hem marka bilinirliğinizi arttırmak hemde ürün ve hizmetlerinizi pazarlamak için sizlere özel proje teklifleri hazırlıyoruz.

Google Adwords

Google arama motoru üzerinde görünür olmak çok önemli. Bu konuda en iyi çözümlerden bir taneside Google Adwords yani arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayan reklam çalışmaları. Sizler için başarılı ve düşük maliyetli reklam kampanyaları oluşturarak ürün ve hizmetlerinizin daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyor, web sayfası üzerinden sizin tarafınızdan belirlenen içeriği aktarıcı sözcüklerle Google’a reklam veriyor, yönetiyor ve raporlamasını sağlıyoruz.

Youtube

Görsel özellikleri ile son yılların en popüler internet sitelerinden biriside Youtube. Sunduğunuz hizmet ve ürünleri görsel pazarlama gücü yüksek olan Youtube üzerinden kitlelere ulaştırmak başarınızı arttıracaktır.
Hizmetinizin görsel içerikli reklamlarını YouTube kanalında yayınlıyor ve tanınma oranınızı arttırıyoruz.

Makale

Marka bilinirliğinizi arttırmak için müşteri portföyünüze detaylı bilgiler sunmak amaçlı sizin belirlediğiniz veya bizim belirlediğimiz başlıklar doğrultusunda SEO uyumlu makale çalışmaları yapıyoruz. Bu çalışmamız aynı zamanda sayfanızın Google arama motorunda üst sıralara taşınmasına yardımcı oluyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir